Utskriftsversion

Personal i spår 2

I spår 2 ingår klasserna 7C, 7D, 7E, 8C, 8D, 8E, 9C, 9D samt 9E.
Spårledare är tils vidare Christina Sundmark.

Sidan kommer att uppdateras i samband med skolstarten.

Namn

Sign.

E-postadress

Arvidsson, Caroline

CAN

caroline.arvidsson@skola.nora.se

Asplund Eriksson, Marie

MAE

marie.asplunderiksson@skola.nora.se

Bengtsson, Johan

JBN

johan.bengtsson@skola.nora.se

Bornegård, Marlene

MGN

marlene.bornegard@skola.nora.se

Carlberg, Anders

ACG

anders.carlberg@skola.nora.se

Comét, Peter

PCT

peter.comet@skola.nora.se

Duberg, Elin

EDG

elin.duberg@skola.nora.se

Ekestubbe, Erik

EEE

erik.ekestubbe@skola.nora.se

Eriksson Glöckner, Annika

AEG

annika.erikssonglockner@skola.nora.se

Jacobsen, Viola

VJN

viola.jacobsen@skola.nora.se

Jakobsson, Sophia

SOJ

sophia.jakobsson@skola.nora.se

Johansson, Mats

MJN

mats.johansson@nora.se

Lidstedt, Petter

PLT

petter.lidstedt@skola.nora.se

Martinsson, Sophia

SMN

sophia.martinsson@skola.nora.se

Nysten, Isabell

INN

isabell.nysten@skola.nora.se

Risfelt, Pernilla

PRT

pernilla.risfelt@skola.nora.se

Sahlin, Jonna

JSN

tjänstledig

Sjögren, Yvonne

YSN

yvonne.sjogren@skola.nora.se

Sjöquist, Semitha

SST

semitha.sjoquist@skola.nora.se

Sundmark, Christina

TSK

christina.sundmark@skola.nora.se

Söderström, Bo

BSM

bo.soderstrom@skola.nora.se

Viberg, Mikael

MVG

mikael.viberg@skola.nora.se

Wahlstedt, Johan

JWT

johan.wahlstedt@skola.nora.se

Östlund, Tobias

TÖD

tobias.ostlund2@skola.nora.se

 

Karlsängskolan, Nora Kommun, 713 80 Nora | Telefon: 0587 - 810 00
E-post: nora.kommun@nora.se | Besöksadress: Skolgatan 5, Nora
Om webbplatsen | webbkarta